WARSZAWA — Kancelaria Prezydenta poinformowała, że Order Orła Białego został cofnięty, ponieważ kurier nie zastał laureata w domu podczas trzech prób doręczenia. Rzecznik Leśkiewicz wyjaśnił, że insygnia wróciły do magazynu jako przesyłka nieodebrana i zostaną wykorzystane przy następnej okazji. Procedura była całkowicie automatyczna i bezosobowa.